16 Ocak 2018

GROUPYCompany, şirketlerdeki “perde arkası macera turları” için benzersiz, çift yönlü ses iletim sistemidir – sistem Avusturya’daki Timac Agro’da kullanılmaktadır.

Timac Agro Avusturya, yem katkı maddesi olarak granül ve sıvı gübre üretmekte ve ticaretini yapmaktadır. Pischelsdorf’ta (Aşağı Avusturya) konumlu tesis, Avusturya ve Doğu Avrupa piyasasında satışa sunulmak üzere granül gübre üretmektedir.

 

Seçilmiş müşteriler, ilgilenen kişiler, öğrenciler ve aynı zamanda şirketin belirli paydaşları üretim tesislerinde özel fabrika turları gerçekleştirebilir.

Aralık 2017 tarihinden itibaren GROUPYCompany kimi zaman oldukça gürültülü olan üretim ortamında iletişim kurulmasına olanak sağlamaktadır, örneğin, öğütücünün önünde.

 

Cihazın özel çift yönlü fonksiyonunu kullanmak gelecek planları arasındadır. Cihaza istenilen sayıda dilde daha detaylı açıklamalar (önceden kaydedilmiş içerikler) iletilebilir ve belirlenen yerlerde geri oynatılabilir. Böylece Almanca ve İngilizce dışındaki uluslararası dillerde de fabrika turları gerçekleştirmek mümkün olacaktır.

Bu heyecan verici projeden dolayı ve harika bir referans müşterimiz olan Timac Agro’yu kazamş olmaktan çok mutluyuz!

 
278 kez görüntülendi
Member of Creative Industries Styria
Murau Kreischberg
Fuchs Reisen
Timac Agro Österreich
Unger Busunternehmen
Puntigamer
Dalmati
Stift Kloster Neuburg
800 Jahre Graz Seckau
Walkabout
Saubermacher
Kerngast Reisen
Napravnik Bus Reisen
Benediktinerstift Göttweig
Holz Museum Murau
Wuppermann
Gegg Reisen
City Train Vaduz
Knapp
Gösser
Benediktinerstift Admont