GROUPYTravel - akıllı isim etiketi-organize grup seyahatleri için yenilikçi ve güvenilir bir sistemdir.

 

Groupy Travel

 

Tüm ayrıcalıklarını keşfedin: GROUPY sistem, her yolcu için bir KULLANICI-etiketi, tur rehberi için bir KONTROLÖR-etiketi ve admin kullanıcı arayüz olarak bir AKILLI TELEFON-UYGULAMASINDAN oluşur. 

 

Groupy Travel

Tüm yolcular takipte.

Bireysel cihazların kişiselleştirilmesi yoluyla (seyahat öncesinde) tur rehberi, her zaman mevcut yolculara dair doğru bilgiye sahip olup tüm grubu hedefli bir şekilde yönlendirebilir. Zaman alıcı şekilde grup üye sayılarının manuel olarak hesaplanması artık gerekmiyor – böylece optimal organizasyon ve bekleme sürelerinde çok büyük bir azalma sağlanıyor. Rehberli tur sırasında bir yolcu arkada kalırsa, o kişi bir uyarı mesajı ile bilgilendirilir ve hızlıca gruba tekrar katılabilir.

 

 

Groupy Travel

Mükemmel ve sürekli iletişim.

GROUPYTravel daha çok grup bütünlüğünün organizasyonunu sağlamaya yönelik yenilikçi bir sistemdir. Akıllı isim etiketi, ayrıca tur sırasında en uygun şekilde iletişimin sağlanması için gerçek zamanlı bir sesli rehberi de içerir. Rehberli tura ilişkin önemli duyurular sadece canlı yayınlanmaz, aynı zamanda kolayca kayıt edilebilir ve herhangi bir zamanda tekrar ve tekrar dinlenebilir.

 

 

Groupy Travel

Yolcular için bilgi hizmeti.

Önemli seyahat bilgileri, seyahat programının detayları veya gidilecek yere ilişkin arka plan bilgileri ve bilinmesi gereken faydalı hususlar her seyahat öncesi tur operatörü tarafından cihaza kaydedilebilir. Seyahat sırasında yolcular – istenilen zamanda, daima mevcut olacak şekilde – bir bilgi tuşu ile sesli mesaj olarak kolayca bu bilgilere erişebilir.

Rahat bir seyahatın vazgeçilmez bir unsuru olarak sesli rehber ve sesli mesajlar yolcu için tam bir bilgi hizmeti paketi sunar.

 

 

Groupy Travel

Kullanıcı dostu ve kolay kullanım.

KULLANICI etiketi yolculuğun başında her yolcuya verilir ve seyahat sırasında kullanıcıya sürekli eşlik eder. Tur rehberinin her mesajını alır, gruba bilgilerin iletimini sağlar ve grup bütünlüğünün organize edilebilmesi amacıyla seyahat edenin konumunu izler. Küçük, hafif, kullanımı kolaydır ve her zaman sizinledir!

 

 

Groupy Travel

Tur rehberi için en uygun değerlendirme.

KONTROLÖR etiketini tur rehberi seyahat sırasında yanında götürür. “Seyahat grubunun” organize edilmesi tur rehberinin akıllı telefonuyla rahatça gerçekleştirilebilir. Rehberli tur sırasında canlı yayın, dâhili (veya harici) mikrofon aracılığıyla doğrudan tüm katılımcılara iletilebilir. Grup bütünlüğü kalıcı ve otomatik olarak sağlanır, böylece zaman tasarruflu ve etkili bir grup seyahati organize edileblir. 

 

 

 

Yenilikçi & Akıllı Paketleme

GROUPY sistem, akıllı sistem dosyası ile sunulur
Daha Fazla Bilgi
 

Teknik Özellikler & Malzemeler

Tüm teknik özellik ve malzemelere göz atınız
Daha Fazla Bilgi
 

Sizin sisteminiz. Sizin markanız.

Geniş bir markalama olanakları yelpazesi mevcuttur
Daha Fazla Bilgi
 

 

Sesli Rehber Sistemi

 
338 kez görüntülendi
Member of Creative Industries Styria
Murau Kreischberg
Fuchs Reisen
Timac Agro Österreich
Unger Busunternehmen
Puntigamer
Dalmati
Stift Kloster Neuburg
800 Jahre Graz Seckau
Walkabout
Saubermacher
Kerngast Reisen
Napravnik Bus Reisen
Benediktinerstift Göttweig
Holz Museum Murau
Wuppermann
Gegg Reisen
City Train Vaduz
Knapp
Gösser
Benediktinerstift Admont