Müze rehberi olan GROUPYMuseum, müzelere düzenlenen grup turları için özel, çift yönlü fonksiyona sahip benzersiz bir ses iletim sistemidir.

 

Groupy Museum

 

Tüm ayrıcalıklarını keşfedin: GROUPYMuseum benzersizdir: Bu sistemle ilk defa, hem sergilenen tekli eserlerin  (rakamla tanımlama yoluyla) seslendirilmesi ve hem de müze fiili rehberi ile birlkte canlı sesli aktarım da yapılabilmektedir.

 

Groupy Museum

Ek faydalarıyla birlikte sesli rehber.

GROUPY sistem, bireysel sergi gezilerine yönelik her müze ziyaretçisi için bir KULLANICI-Etiketinden oluşur.

Eğer canlı ses rehberleri sunuluyorsa bu canlı yayın, müze rehberi tarafından uygulanan bir KONTROLÖR-Etiketi aracılığıyla doğrudan iletilebilir.

Kaydedilmiş sesli içerikleri çalarken önceden tanımlanmış dil ayarları (Almanca, İngilizce, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca, Japonca, Çince...) kullanılabilir. Cihazın kolayca müze operatörü tarafından programlanması da sistemin bir diğer artısıdır.

 

 

Groupy Museum

Mükemmel ve sürekli iletişim.

GROUPYMuseum’in çift yönlü fonksiyonu dikkat çekicidir: Canlı yayın aracı olarak GROUPYMuseum kullanmak, devamlı müze rehberiyle yakın iletişim içinde bulunmak zorunda kalmadan müze ziyaretçileri için mükemmel bir iletişim ve ses kalitesi sunar.

Bu iki seçeneğin birleşimi, müze operatörleri için önemli derecede maliyet tasarruflu potansiyel sağlar ve böylece, daha küçük yerlerin bile sesli iletim sistemlerini dâhil ederek ziyaretçilerine değer katar.

 

 

Groupy Museum

Kullanıcı dostu ve mükemmel şekilde uyarlanmış.

Hem KULLANICI-Etiketi hem de KONTROLÖR-Etiketi, temel sezgisel semboller yardımıyla kullanımı kolaydır. GROUPYMuseum küçük ve hafiftir ve Avusturya’da üretilmiş en kompakt sisteme sahiptir.

Müzelerin taleplerine tam uyum sağlamış esnek modeller ve ayrıca pek çok markalama olanakları mevcuttur ve ses dosyalarının üretilmesine yönelik destek sağlanmaktadır.

 

 

 

Yenilikçi & Akıllı Paketleme

GROUPY sistem, akıllı sistem dosyası ile sunulur
Daha Fazla Bilgi
 

Teknik Özellikler & Malzemeler

Tüm teknik özellik ve malzemelere göz atınız
Daha Fazla Bilgi
 

Sizin sisteminiz. Sizin markanız.

Geniş bir markalama olanakları yelpazesi mevcuttur
Daha Fazla Bilgi
 

 

Müze Sesli Rehber Sistemi

 
298 kez görüntülendi
Member of Creative Industries Styria
Murau Kreischberg
Fuchs Reisen
Timac Agro Österreich
Unger Busunternehmen
Puntigamer
Dalmati
Stift Kloster Neuburg
800 Jahre Graz Seckau
Walkabout
Saubermacher
Kerngast Reisen
Napravnik Bus Reisen
Benediktinerstift Göttweig
Holz Museum Murau
Wuppermann
Gegg Reisen
City Train Vaduz
Knapp
Gösser
Benediktinerstift Admont