31 Ağustos 2018

1850 yılına uzanan bir tarihe sahip Gösser, Avusturya’nın en eski Bira markaları arasındadır. Geleneksel mesleki yeteneklerin ve modern mayalama tesislerinin etkileşimi sadece bira sevenlerin kalplerini kazanmıyor, aynı zamanda bira fabrikasına ziyaretleri sırasında kalplerinin daha hızlı atmasını sağlıyor. Yenilikçi küçük GROUPYCompany aracılığıyla, bira fabrikasını rehber eşliğinde gezerken bira ve mayalama süreci hakkında pek çok ilginç bilgi; şerbetçiotu, malt ve suyun heyecan dolu serüveni hakkında daha fazla detaya sahip olacaksınız.

 

Sessiz veya gürültülü ortam - GROUPYCompany sizin mükemmel dostunuz! 

GROUPY, 100 kişiye kadar olan ziyaretçilerin ve grupların oluşturulmasını kolayca sağlar. Ayrıca, sizin belirli ihtiyaç ve taleplerinize göre uyarlanmış fazla sayıda teknik bileşenler ve özellikleri de barındırır. Gösser Bira Fabrikası ortamında, birbiriyle çatışan gruplar birbirlerini rahatsız etmezler ve fabrika çalışanlarının açıklamalarını kolayca takip edebilirler. Şişeleme alanında çok fazla gürültü olsa bile GROUPY mükemmel ses seviyesinde en uygun iletişimi sağlar ve herkes rehberin kelimelerini anlayabilir.

Gösser Bira Fabrikası’ının sözcüsü Monika Diregger’e göre “Tüm Gösser Ekibimiz GROUPY için oldukça hevesli! Sonunda fabrika çalışanlarımız bağırmadan veya fısıldamadan normal bir ses tonunda konuşabilir ve ortam ne kadar gürültülü olursa olsun herkes turu takip edebilir!”

 

Gösser Bira Fabrikası’nda heyecan dolu bira dünyasını genişlettiğimiz ve Brauunion Avusturya ile harika bir bira referans müşterisi kazanmış olduğumuz için çok mutluyuz!

 

Fotoğraf: Brauunion Österreich AG | Gösser Bira Fabrikası

 
260 kez görüntülendi
Member of Creative Industries Styria
Murau Kreischberg
Fuchs Reisen
Timac Agro Österreich
Unger Busunternehmen
Puntigamer
Dalmati
Stift Kloster Neuburg
800 Jahre Graz Seckau
Walkabout
Saubermacher
Kerngast Reisen
Napravnik Bus Reisen
Benediktinerstift Göttweig
Holz Museum Murau
Wuppermann
Gegg Reisen
City Train Vaduz
Knapp
Gösser
Benediktinerstift Admont