All4Groups Systems GmbH

 

All4Groups Systems GmbH, grup turizmi alanında elektronik lojistik, iletişim ve bilgi sistemlerine yönelik yeni ve yaratıcı bir sistem tedarikçisidir. 

Leibnitz’de (güney Styria) bulunan merkez ofisiyle birlikte Şirket, fonksiyonel mühendislik çözümleri alanında başarıyla yürüttüğü pek çok ürün geliştirme deneyimine sahiptir.  

GROUPY’nin ana konsepti 2015 yılında ortaya çıkmış ve grup turizmi için yeni, yaratıcı ve güvenilir bir mobil veri iletim sistemi geliştirilmiştir. 

Group sistemin CEO’su ve tasarım mühendisi olan Michael Schober’a göre, grup turları, grup bütünlüğü, grup iletişimi ve grup turizmi ile ilgilenen alanları kolaylaştırmak ve mükemmel bir iletişim için kolay, verimli ve basit bir organizasyon sağlamak, bu yenilikçi uygulamanın en büyük tetikleyici unsuru olmuştur.

Sürekli ilerleme, daha fazla gelişme ve en yeni teknolojileri sunma vizyonu, şu an gururla sunabileceğimiz GROUPY ürün ailesinin oluşmasına yol açmıştır. 

All4Groups’un güçlü bir ortağı vardır: SITULUS HOLDİNG ile olan yakın proje işbirliği sayesinde, elektronik aksesuarların geliştirilmesi ve üretilmesine ilişkin grup genelinde oldukça fazla kaynak ve kapsamlı bir teknik bilgi havuzu sunulabilmektedir.  

 

Türkiye Distiribütörü

Erenoğlu

ERENOĞLU DIŞ TİCARET, groupy sesli rehber sistemlerinin (All4Groups Systems GmbH-Avusturya) münhasır Türkiye Distribütörüdür.

Fiyatlar talep üzerine verilir. Lütfen Sipariş Formunu doldurunuz.

Bayilikler ve Satış Temsilcilikleri verilebilir.

Lütfen Başvuru Formunu doldurunuz.

Daha fazla bilgi için lütfen İletişim veya Destek sayfamızdan irtibat kurunuz.

Sesli Rehber Sistemi
 
374 kez görüntülendi
Member of Creative Industries Styria
Murau Kreischberg
Fuchs Reisen
Timac Agro Österreich
Unger Busunternehmen
Puntigamer
Dalmati
Stift Kloster Neuburg
800 Jahre Graz Seckau
Walkabout
Saubermacher
Kerngast Reisen
Napravnik Bus Reisen
Benediktinerstift Göttweig
Holz Museum Murau
Wuppermann
Gegg Reisen
City Train Vaduz
Knapp
Gösser
Benediktinerstift Admont