11 Ocak 2018

Grup turizmine ilişkin pek çok alanda başarıyla kullanılan GROUPY, geçen sene daha da geliştirilerek gürültülü, büyük, karmaşık üretim tesisleri ve (endüstriyel) şirketlerin ihtiyaçlarına göre uyumlandırılmıştır.

Benzersiz, çift yönlü bir ses iletim sistemi olan GROUPYCompany, şu an şirketlerdeki “perde arkası macera turları” için de mevcuttur!

 

Siz yenilikçi veya geleneksel, modern veya pratik bir şirketsiniz ve heyecanlı bir macera turu için kapıları açıp perde arkasında neler yaşandığını göstermek mi istiyorsunuz?

GROUPYCompany sizin mükemmel dostunuz!

 

GROUPYCompany, gürültülü ortamlarda bile en iyi ses seviyesinde turların gerçekleştirilmesini sağlar. Şirketteki macera turu sırasında en uygun iletişimi sağlarken sesinizi koruyabilirsiniz.

Ayrıcalıklı bir artı olarak çok dillilik

GROUPYCompany sadece rehber eşliğinde canlı ses turları gerçekleştirilmesini sağlamaz, aynı zamanda uluslararası misafirlerin gereksinimlerine cevap verir. Çift yönlü fonksiyon sayesinde önceden kaydedilmiş içerikler istenilen sayıdaki dilde cihaza aktarılabilir ve sesli rehber fonksiyonunu kullanarak geri oynatılabilir. Bu, bir yandan bireysel numaralama ve seçme (müzede olduğu gibi) yoluyla yapılabilir, diğer yandan bu seçme işlemi konuşmacının kontrolör etiketi aracılığıyla da, eş zamanlı olarak tüm ziyaretçiler için yapılabilir.

CANLI YAYIN (LIVE STREAMING)

Mükemmel ses kalitesi ve gürültü önleyici mikrofon ile gerçek zamanlı ses iletimi.

SESLİ REHBER (AUDIOGUIDE)

İçeriğin manüel numara girişiyle oynatılması (tüm yaygın ses formatlarında) veya tur rehberi tarafından otomatik olarak başlatılması (uzaktan içerik tetikleyicisi ile/Remote Content Trigger)

GPS MODÜLÜ

Dış mekan için otomatik konum tespit ve uyarı tetikleme işlevli GEO-Fencing (GEO eskrim).

ÇOK DİL İŞLEVİ (MULTILINGUAL)

İstenilen dilde serbestçe yapılandırılabilir dil seçimi (kanal kısıtlaması yok).

Canlı akış ve ses içeriğinin (Live-Streaming and Audio-Content) kombinasyonu, aynı tur sırasında çok dilli bir seslendirme sunulmasını sağlar.

TEXT 2 SPEECH (METİN 2 KONUŞMA)

Metin-konuşma yazılımı (Text-to-Speech Software) kullanarak sesli kayıtların bağımsız oluşturulması, düzenlenmesi ve güncellenmesi (yazılı metin MP3 ses dosyası haline gelir; 20 dil mevcuttur).

ÖZELLİKLERİ (FEATURES)

İKİLİ KONUŞMA: Aynı anda iki kişi konuşuyor.

DIALOGE MODE:

Dinleyicilerden gelen sorular için Soru ve Cevap işlevi.

 

Birleşik kullanım sayesinde çeşitli deneyimler

Ek olarak, GROUPYCompany’nin çift yönlü fonksiyonu tek bir turda birçok dilde gerçekleştirilebilir. Örneğin; rehber, katılımcılara canlı kanal üzerinden karşılama konuşmasını yapar ve onlardan ilgili numarayı tuşlayarak dil kanalını seçmelerini ister (mesela, Almanca için 1, İngilizce için 2, İtalyanca için 3 vs. – dil kodu istenilen şekilde ayarlanabilir). Tur sırasında ilgili pozisyonlarda hazır durumdaki ve kaydedilmiş içerikler kontrolör etiketi ile derhal başlatılabilir ve tüm ziyaretçiler için önceden seçilmiş dilde otomatik olarak oynatılır.

Böylece, tek bir cihazla etkili şekilde uluslararası misafirlerinize fabrika turları veya şirket turları sırasında önemli konulara özel vurgu yapmış olursunuz.


Timac Agro, GROUPYCompany’i kullanan ilk şirketlerden biridir!

 

Kullanıcı dostu ve akıllı paketleme

GROUPYCompany kompakt, ağırlık olarak hafif ve temel sezgisel sembol ile kullanımı kolaydır. GROUPY yazılımını kullanarak şirketin kendisi kolayca cihazlara içerik kaydı yapabilir.

GROUPY sistem, şarj etme istasyonu, ani iletim ve transfer çözümü içeren akıllı bır çanta ile birlikte gelir. Her çantada 56 cihaza kadar cihazın kolayca şarj edilmesi, kurulumu yapılması ve veri senkronazasyonu gerçekleştirilmesi garanti edilir.

 

Sizin Sisteminiz. Sizin Markanız...

Şirketinizi en iyi şekilde desteklemek ve özgünlüğünüzü vurgulamak için markanız için çok sayıda seçenekler mevcuttur. Kabloların ayrı tasarlanması kadar GROUPY cihazlarının önünde bulunan çıkarılabilen kartlara şirket adınızı/logonuzu basmak da mümkündür.

Heyecan verici ek özellikler ile genişletilebilir

Kendimizi ortaklarımız için güvenilir bir ortak olarak görüyoruz ve dolayısıyla (çok sayıdaki markalama seçeneklerine ek olarak) esnek işletme modelleri ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış heyecan verici ek özellikler de sunuyoruz.

  • Otomatik olarak coğrafi kodlu içeriği algılayan ve oynatan dâhili GPS ile daha çok deneyim sunuyoruz (özellikle açık hava tesis turları için uygundur).
  • Grubun mükemmel organizasyonu için grup bütünlüğü fonksiyonu “GROUPY” – özellikle daha geniş gruplar için uygundur
  • Güvenlik mekanizması (hırsızlığı önleyici cihaz)
  • Ses dosyaları ve içeriklerin oluşturulmasında geniş ağımızdan gelen destek

 

Fotoğraf: A4G, pixabay.com, pixelmaker.com, TimacAgro Düngemittelproduktions- und HandelsgmbH

 
276 kez görüntülendi
Member of Creative Industries Styria
Murau Kreischberg
Fuchs Reisen
Timac Agro Österreich
Unger Busunternehmen
Puntigamer
Dalmati
Stift Kloster Neuburg
800 Jahre Graz Seckau
Walkabout
Saubermacher
Kerngast Reisen
Napravnik Bus Reisen
Benediktinerstift Göttweig
Holz Museum Murau
Wuppermann
Gegg Reisen
City Train Vaduz
Knapp
Gösser
Benediktinerstift Admont