Gösterişli şekilde Lihtenştayn’da gezinti – GROUPY ve şehir treni ile...

Hiç gezinti treni ile bir şehri keşfettiniz mi? Avusturya’nın komşu ülkesi Lihtenştayn’da heyecanlı bir proje Eylül ortasında başlıyor!

Şehir treni olan Vaduz ile çocuklar için renkli bir eğlence veya sıcak bir emeklilik turu. GROUPYCity ile çok özel bir turda Lihtenştayn’daki gösterişli rezidansı keşfedebilirsiniz.

 

Şehir treni, “ufak fakat göz alıcı” mücevher olan Lihtenştayn Prensliği’nde 35 dakikalık bir şehir turu düzenler ve GROUPYCity ile eşsiz bir deneyim sunar. Tur sırasında dahili GPS ileticiler sayesinde GROUPY otomatik olarak pozisyonları tespit eder ve özellikle gösterişli rezidans gibi ilginç yerleri ve ayrıca tarihi ve son etkinlikleri nakleder.

 


GROUPYCity gençlere ve ruhu genç olanlara ilham verir!

Ayrıcalıklı bir artı olarak çok dillilik

GROUPYCity, Şehir Treni işletmecilerinin farklı dillerin konuşulduğu bölgelerden gelen uluslararası ziyaretçileri karşılamalarını ve eş zamanlı olarak tur sırasında 29 farklı dilde hizmet sunulmasını sağlar. Ziyaretçinin tur başlamadan önce dilini seçmek için kanalı sadece bir kere ayarlaması yeterlidir. Belirli noktalarda içerikler GROUPY tarafından geri oynatıldığı için manuel olarak herhangi bir numaranın tuşlanması gerekmemektedir.

Vaduz Şatosunun gösterişli rezidansı, kırmızı ev veya Rheinpark stadyumunun görüntüsü eşlik eden akustik cihaz ve tarihi eski kasaba veya hükümet bölgesine yapılan yolculuk ile daha da zenginleşir. Şehir treni hakkında daha detaylı bilgiye Facebook hesabından erişebilirsiniz!

 

“Her alanda başarılı” GROUPYCity bireysel olarak da genişletilebilir

GROUPYCity ile sadece turlar büyük bir maceraya dönüşmez, aynı zamanda sistem bireysel olarak da genişletilebilir. GPS tanınma özelliği ile yerel şirket veya restoranların reklamları yapılabileceğinden, müze ve sergiler de dâhil edilebilir (kapalı alanda numara belirleyerek).

Tabii ki bütün cihazlar ayrı ayrı markalanmıştır – GROUPY’nin ön tarafında bölgeye ait harika fotoğraflar veya logolar kullanabilirsiniz (değiştirilebilir bir biçimde) ve ayrıca askı ipleri istenildiği gibi tasarlanıp basılabilir.

 

Bu işbirliği ile heyecan verici bir proje uygulayabildiğimiz ve Vaduz’daki uluslararası canlılığı koruyabildiğimiz için çok mutluyuz!

 

Fotoğraf: Şehir treni AG, Daniel Real

 
269 kez görüntülendi
Member of Creative Industries Styria
Murau Kreischberg
Fuchs Reisen
Timac Agro Österreich
Unger Busunternehmen
Puntigamer
Dalmati
Stift Kloster Neuburg
800 Jahre Graz Seckau
Walkabout
Saubermacher
Kerngast Reisen
Napravnik Bus Reisen
Benediktinerstift Göttweig
Holz Museum Murau
Wuppermann
Gegg Reisen
City Train Vaduz
Knapp
Gösser
Benediktinerstift Admont