Fuar İncelemesi: RDA Travel Expo (Seyahat Turizm Fuarı) Köln

11 Temmuz 2017

Modern tur rehber sistemleri, güncel grup turizmi alanında ün kazanıyor – tur operatörleri, seyahat acentaları ve seyahat yolcuları yenilikçi iletişim araçlarından oldukça çok fayda sağlayacak.

Köln’de (Almanya) 4 ila 5 Temmuz’da düzenlenen 43. RDA Group Travel Expo, yenilikçi ve geleceğe yönelik teknolojileri ve trendleri sergilemiş ve pek çok uluslararası sergici ve ziyaretçiyi çekmiştir.

RDA atölyesine eşlik eden TrendForum, eğlendirici bilgilendirmeye odaklanmış ve modern tur rehber sistemlerini yeni nesil grup turizmin vazgeçilmez bir parçası olarak tanıtmıştır.

All4Groups da grup ve otobüs turizmine ilişkin en büyük ticaret fuarına katılmış ve grup turizmi için yeni nesil sesli rehber sistemi olan GROUPY’i tanıtmıştır.

Üç farklı ürünle; otobüsle seyahat kısmı için GROUPYTravel, müze kullanımı için GROUPYMuseum ve her türlü şehir turları için GROUPYCity ile heyecan verici projeleri görüşmek için konuyla ilgilenen oldukça fazla ziyaretçi ile tanışma fırsatı bulduk.

Pek çok yeni kontakt kurduğumuz için heyecanlıyız ve gelecek birkaç hafta içinde konuyu takip etmeye yönelik görüşmeler gerçekleştirmeyi dört gözle bekliyoruz!

 

 
263 kez görüntülendi
Member of Creative Industries Styria
Murau Kreischberg
Fuchs Reisen
Timac Agro Österreich
Unger Busunternehmen
Puntigamer
Dalmati
Stift Kloster Neuburg
800 Jahre Graz Seckau
Walkabout
Saubermacher
Kerngast Reisen
Napravnik Bus Reisen
Benediktinerstift Göttweig
Holz Museum Murau
Wuppermann
Gegg Reisen
City Train Vaduz
Knapp
Gösser
Benediktinerstift Admont