Saubermacher tarafından yürütülen ecotour

19 Haziran 2019

Saubermacher Dienstleistungs AG, Avusturya’nın öncü özel atık yönetim ve geri dönüşüm şirketidir. Tehlikeli ve tehlikeli olmayan atıkların imha edilmesi ve geri dönüştürülmesi için tam imkân sunar. Saubermacher 1979 yılında kurulmuş ve şu an altı farklı ülkede yaklaşık 3,200 kişiyi istihdam etmekte olup, 42.000 müşteriye ve 1,600 belediyeye hizmet sunmaktadır.

Graz’da Puchstraße konumunda bulunan, plastik ayıklama tesisi aracılığıya ECOTOUR, genç ve yaşlılar için geri dönüşüm dünyasına ilişkin ilginç bilgiler sunar. Turlar, Styria İl Yönetimi’nin bir girişimi olan Erlebniswelt Wirtschaft“ ile işbirliği içerisinde 2011 yılından beri düzenlenmektedir. Hedefler; şeffaflık yaratmak, çevresel duyarlılığı arttırmak ve atık yönetiminin uygulanmasını göstermektir.

 

Plastik ayıklama tesisinde yaklaşık 32,000 ton plastik atık otomatik olarak her yıl 14 parçaya ayrılmakta ve daha fazla geri dönüşüm veya enerji üretimi için yaklaşık %98’lik saflık oranında işlenmektedir. Elde edilen malzemelerin yaklaşık %90’ı, Saubermacher’ın “Sıfır Atık” konsepti çerçevesinde çevre dostu malzeme döngüsüne dâhil edilir.

Her yıl yaklaşık 1200 ziyaretçi şirket binasını geziyor ve yakından ayıklama sürecinin aşamalarını ve farklı makineleri deneyimleme fırsatı elde ediyor. Okullar, öğrenciler, emekli dernekleri ve uluslararası misafirlere ek olarak Ekim 2018 tarihinde AB çevre bakanları da Saubermacher tesisine ziyarette bulunmuştur.

ECOTOUR katılımcılarının rehberli tur sırasında hiç birşeyi kaçırmamaları için Saubermacher Ocak 2019 tarihinden beri GROUPYCompany ile birlikte çalışmaktadır. Geniş uygulama yelpazesine ek olarak cihazların iyi ses kalitesi ve uzun batarya ömürleri özellikle ikna edicidir. Vurgulanması gereken bir diğer husus ise sağlanan mükemmel hizmettir. Genel olarak biz yeni sesli rehber sistemlerinden çok memnunuz. (Magdalena Setz, BSc – Saubermacher)

 

www.saubermacher.at

Saubermacher ile yürütülen başarılı işbirliğinden çok memnunuz, gerçekten heyecan verici ve öğretici Ecotour’u ziyaret etmenizi öneririz!

 
264 kez görüntülendi
Member of Creative Industries Styria
Murau Kreischberg
Fuchs Reisen
Timac Agro Österreich
Unger Busunternehmen
Puntigamer
Dalmati
Stift Kloster Neuburg
800 Jahre Graz Seckau
Walkabout
Saubermacher
Kerngast Reisen
Napravnik Bus Reisen
Benediktinerstift Göttweig
Holz Museum Murau
Wuppermann
Gegg Reisen
City Train Vaduz
Knapp
Gösser
Benediktinerstift Admont