MUTEC - Uluslararası Müze Teknolojileri ve Sergileme Yöntemleri Ticaret Fuarı

26 Kasım 2018

10 ülkeden 105 sergici ve 14,200 kişilik rekor bir katılım –işte bu veriler, uluslararası müze ve sergileme teknolojileri ticaret fuarı olan MUTEC 2018’in sonucudur. MUTEC, Almanya, Leipzig’de 8-11 Kasım 2018 tarihlerinde düzenlenmiş, Almanya ve yurt dışından gelen ziyaretçiler ile uzmanlar arasında popülarite kazanmıştır.

Bu sene tam da 2018 Avrupa Kültürel Miras Yılı kapsamında, bahsi geçen ticaret fuarının önde gelen Avrupa ticaret fuarı, teknoloji merkezi ve endüstri için önemli bir sürekli eğitim ve öğretim platformu olduğu düşünülmektedir.

200’den fazla etkinlik, üst sınıf konferans, açık oturum ve uluslarararası ticari kitlenin fuara katılması, her iki yılda bir düzenlenen bu fuarı GROUPY için ideal çalışma alanı haline getirmektedir!

 

All4Groups, “ilk deneme” katılımcısı olarak, ilk defa MUTEC fuarına katılmış ve konuyla ilgilenen pek çok ziyaretçiye GROUPY ürün ailesini tanıtmıştır. Her şeyden önce, GROUPYMuseum, özellikle çok sohbet sağlayan çift yönlü fonksiyon ve özel olarak tasarlanmış paketleme sunan modüler, esnek uygulama düzenini tanıtmıştır! MUTEC fuarında ayrıca pek çok yeni kültürel kuruluşun operatörleriyle temas kurulmuş ve uluslararası bir dağıtım ağı oluşturmaya ilişkin heyecan verici konuşmalar gerçekleştirilmiştir.Müze sektöründeki gelişmeleri ve şimdiden MUTEC2020’yi sabırsızlıkla bekliyoruz!

 
257 kez görüntülendi
Member of Creative Industries Styria
Murau Kreischberg
Fuchs Reisen
Timac Agro Österreich
Unger Busunternehmen
Puntigamer
Dalmati
Stift Kloster Neuburg
800 Jahre Graz Seckau
Walkabout
Saubermacher
Kerngast Reisen
Napravnik Bus Reisen
Benediktinerstift Göttweig
Holz Museum Murau
Wuppermann
Gegg Reisen
City Train Vaduz
Knapp
Gösser
Benediktinerstift Admont